01/04/2025
V soboto, 29. marca, je trgovina Tike postala pravo središče ljubiteljev superg, saj smo skupaj praznovali legendarni Air Max Day! Dogodek, ki je združil urbano kulturo, inovacije in neustavljivo strast do superg, je postregel s pravo futuristično izkušnjo.
Največ pozornosti je pritegnil AIR MAX HOLOGRAM, kjer so obiskovalci lahko doživeli prihodnost Air Max-a skozi osupljivo 3D projekcijo modela Air Max DN8.
Ena najbolj napetih aktivacij je bil Air Max Vault – sef, ki je čakal na srečneža s pravo kodo. Pravilo je bilo preprosto: odkleneš, obdržiš!
Vzdušje so še dodatno dvignili posebni gostje eventa Masayah, Drill in Senka Umek, ki so s svojo energijo poskrbeli za nepozaben večer. Za vrhunske ritme je skrbel DJ Diinzo, medtem ko je kulinarične užitke z najbolj sočnimi burgerji prinesel Smash Ljubljana.
Seveda nismo pozabili na vse prave sneakerheadse – obiskovalci so lahko izkoristili -20 % popust na izbrane Air Max modele in si zagotovili svoj naslednji par legendarnih superg.
Air Max Day v Tike je bil več kot le dogodek – bil je prava izkušnja, ki je združila preteklost, sedanjost in prihodnost Air Max superg. Hvala vsem, ki ste bili del tega nepozabnega dne! Se vidimo prihodnje leto!